Зустріч влади з народом

Дата: 10.07.2020 10:26

9 липня 2020 року із робочим візитом до села Бондарі завітав керманич Полтавщини Олег СинєгубовГолова Полтавської облдержадміністрації поспілкувався з місцевими жителями, ознайомився з проблемами села, а саме: відселення, в зв’язку з будівництвом Біланівського  ГЗК  та відсутністю в селі питної води, а тепер уже і технічної  в колодязях. До приїзду Синєгубова учасники зібрання мали можливість задати всі наболілі питання і обговорити проблеми з керівництвом Біланівського ГЗК та представниками місцевої влади, так, як з візитом  керманич області затримався на 2 години.

Тож мешканці Бондарів мали змогу розповісти про своє наболіле не двічі, а тричі, бо ще з більшим запізненням на зустріч прибув народний депутат Олексій Мовчан. Він вперше зустрівся із своїми виборцями і вперше вислухав звернення людей. Зустріч влади з народом була емоційно насиченою і залишила людям надію сподіватися, що їхні побажання та прохання будуть враховані.