Відбулося засідання тридцять п’ятої сесії Новогалещинської селищної ради сьомого скликання

Дата: 19.06.2020 15:11

19 червня 2020 року відбулося засідання тридцять п’ятої сесії Новогалещинської селищної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів селищної ради, селищний голова, в.о. старости, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради.

На розгляд чергової сесії виносилось 36 питань:

1.Про внесення змін до рішення №3 тридцятої сесії сьомого скликання «Про бюджет Новогалещинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» від 23 грудня 2019 року.

2.Про внесення змін до рішення №1 тридцять восьмої сесії сьомого скликання «Про сільський бюджет Пісківської сільської ради на 2020 рік» від 27 грудня  2019 року.

3.Про продовження дії рішення другої сесії сьомого скликання  від 06.12.  2017 року, дев’ятої сесії сьомого скликання від 25.06.2018 року, двадцятої сесії сьомого скликання від 06.06.2020 року на 2020 рік.

4.Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

5.Про введення посади асистента вихователя у штатний розписЗДО (ясла-сад) «Казка» Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області.

6.Про передачу дитячих та спортивного майданчика з балансу Новогалещинської селищної ради на баланс КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради».

7.Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень на 2018 -2020 роки.

8.Про створення поліцейської станції на території Новогалещинської селищної ради.

9.Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців по Новогалещинській селищній раді.

10.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

11.Про забезпечення виконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду.

Також було розглянуто ряд земельних питань. Всі питання попередньо були обговорені та детально вивчені депутатами на профільних комісіях. Згідно всіх питань, включених в порядок денний, прийняті відповідні рішення.