Ремонт дороги розпочато

Дата: 15.06.2020 10:56

12 червня розпочато ремонт дорожнього покриття на ділянці траси: Василівка – Нова Галещина – Солониця – Пришиб. Вищезазначена дорога знаходиться на балансі Агенції місцевих доріг Полтавської області. Зважаючи на те, що зараз в обласному бюджеті виникли проблеми з фінансуванням, у зв’язку із впливом факторів надзвичайної ситуації пов’язаної із коронавірусом, довелося прикласти чимало зусиль, щоб проект став реальністю. З жовтня місяця селищним головою Світланою Самсоновою велася кропітка робота: неодноразові перемовини,  надання картографічних матеріалів, які відображали критичний стан дороги та нагальну потребу проведення ремонтних робіт. І таки вдалося досягнути домовленості із керівництвом. В результаті на ремонт дороги з обласного бюджету виділено кошти в сумі 900 тис грн. Додаткові кошти в сумі 500 тис грн виділено нашим надійним соціальним партнером ТОВ «Біланівський ГЗК».

Підрядна організація «Трансресурс» вже приступила до ремонту. Наразі працівниками здійснюється  фрезерування та підготовка ділянок дорожнього покриття до укладання асфальту. Ремонт проводитиметься методом ямкового ремонту та локальних карт. Крім того, буде приведено в порядок узбіччя. Загалом заплановано відремонтувати 2800 м2 дорожнього покриття в смт Нова Галещина та с. Горбані.