Останній дзвоник

Дата: 29.05.2020 09:11

Сьогодні для учнів нашої громади пролунає останній дзвоник в режимі онлайн. Для більшості учнів він сповіщає про настання чудової пори  – літніх канікул, для випускників – про початок дорослого  життя. А для 27 випускників дитячих садочків «Росинка» та «Казка» про те, що для дітлахів та їхніх батьків настає відповідальний період – ретельна підготовка до шкільного життя.

Новогалещинська громада вітає із закінченням навчального року учнів, вчителів та батьків і висловлює щиру подяку: вчителям - за самовіддану працю, за турботу і знання, що віддають своїм вихованцям, батькам – за терпіння і залізні нерви, а випускникам бажає міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії  для реалізації задумів і творчих планів!

Нашій малечі бажаємо щасливої дороги в шкільне життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах у закладі мудрості.

Щасти вам у всьому! В добру путь!