Правила користування сміттєвими баками

Дата: 07.05.2020 10:19

Сміттєві баки під тверді побутові відходи вже стають звичним атрибутом вулиць нашої громади. Втім, не всі мешканці знають, як треба правильно експлуатувати ці баки.

Перша проблема: кинуте повз них сміття – це не тільки удар по гігієні вулиць та їх естетичному вигляду, а й  порушення Правил благоустрою та утримання території громади.

Інша проблема: гній, будівельне сміття, земля, рідкі відходи – такі відходи не можна кидати в бак – воно може пошкодити спецтехніку, яка використовується для вивозу сміття. Сміттєві баки розраховані, щоб в них складувати побутові відходи (запаковані в пакети для сміття), а не будівельні відходи та гілля.

Велике прохання до всіх мешканців громади класти великогабаритні важкі відходи поряд із баками. Важкі биті відходи потрібно пакувати в мішки. Збирати таке сміття працівники КП будуть на причіп трактора, по мірі його накопичення.

КП «ЖКП Новогалещинської селищної  ради»  нагадує основні правила користування сміттєвими баками.

Допустимі види відходів:

• Харчові відходи (крім рідких).
  • Пакувальні матеріали (скло, папір, картон, полімери та пластмаси).
  • Текстиль, дерево, шкіра, гума (крім автопокришок).

Недопустимі види відходів:

• Будівельні відходи.
  • Великогабаритні відходи.
  • Останки тварин, відходи життєдіяльності тварин.
  • Рідкі відходи, масла і жири.

В черговий раз нагадуємо мешканцям громади, що  кожен власник приватного домоволодіння має укласти ДОГОВІР «ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ». Тож чекаємо ВАС в КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради» з 8:00 до17:00 в робочі дні тижня.