Для себе і для всіх

Дата: 08.04.2020 16:19

Шановні мешканці Новогалещинської громади!

Щиро вдячна вам за відповідальність і дисципліну в умовах карантину, пов’язаному з поширенням коронавірусної інфекції. Я розумію, що введення карантинних заходів принесли масу незручностей та фінансових втрат, а дехто можливо вважає такі заходи зайвими. Але ці заходи направлені на упередження та безпеку вашого здоров’я. І я впевнена, що краще попередити і не захворіти, ніж потім аналізувати, що було зроблено не так.

Прошу особливою увагою охопити вразливі категорії населення – людей похилого віку, батьків, бабусів і дідусів. Соціальна ізоляція для них – питання здоров’я й життя.

Шановні батьки, бережіть своїх дітей обмеживши їх спілкування з однолітками та перебування без нагляду.

Під час карантину кожен з нас потенційно може інфікуватись. Тому кожен раз, виходячи з дому пам’ятайте  ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й інших людей, особливо своїх рідних і близьких.

В даний час потрібно самоізолюватись та виходити з дому тільки в разі нагальної потреби.

Відзначу, що стан дотримання карантинних заходів постійно перевірятиметься оперативним штабом та працівниками поліції.

Наполегливо прошу обмежити  всі контакти, навіть в колі найближчих друзів, відкладіть будь-які святкування.

Вірю у ваше відповідальне ставлення до серйозності проблеми.

Впевнена, що всі ми з розумінням поставимось до тимчасових обмежень. Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.

Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

З повагою, Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова.

Довідкова інформація

Почуваєте себе погано – відразу телефонуйте своєму сімейному лікареві або на гарячу лінію Новогалещинської  АЗПСМ – 0674821352. Ви отримаєте фахову консультацію та в разі необхідності – допомогу.

Якщо ви потребуєте допомоги, чи вам відома інформація про одиноких людей, яким потрібна допомога, просимо повідомити до відділу соціального захисту населення виконкому: 0502219950, 0983919269 з 8-00 до 17-00 щоденно, крім вихідних.

Якщо ви повернулися з-за кордону або володієте інформацією про людей, які повернулись з-за кордону, повідомляйте на телефон: 0665290003, ці особи мають перебувати на самоізоляції, протягом 14 днів, яка є обов’язковою  з метою недопущення поширення інфекції.

Телефон секретаря селищної ради: 0953115999.