Дари добро!

Дата: 07.04.2020 16:15

Найбільш вразливі верстви населення Новогалещинської громади, за поданням Управлінь соціального захисту населення Козельщинської та Кременчуцької РДА, отримують допомогу у вигляді продуктових пакетів та товарів повсякденного використання.

Таку ініціативу запровадила Національна мережа продуктових магазинів "АТБ-Маркет" спільно з Міністерством соціальної політики України.

Адресна допомога направлена: одиноким особам та особам, які одиноко проживають серед громадян віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду та особам з інвалідністю I групи. Загалом, для вищезазначених осіб в  громаду надійшов  221 пакунок з допомогою.

Новогалещинська громада вітає такі ініціативи. Адже в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції дуже важливим є те, що бізнес приєднується до підтримки тих, хто найбільше цього потребує.

Загалом корпорація «АТБ» виділила для цього проєкту 100 мільйонів гривень, які будуть розподілені між усіма областями.