Увага ВСІМ!!!

Дата: 17.03.2020 10:58

Увага всім!

У Новогалещинській громаді запроваджено

тритижневий карантин через загрозу коронавірусу.

У відповідь на пропозиції Кабінету Міністрів України, на виконання доручення регіональної комісії з питань ТЕБ і НС на території Новогалещинської селищної ради запроваджено 3-тижневий карантин – з 12 березня до 3 квітня, з метою запобігання виникнення та поширення захворювання на коронавірус.

З четверга 12 березня, на карантин закрили всі заклади освіти Новогалещинської селищної ради.

Батькам рекомендовано обмежити контакти дітей з іншими дітьми та перебування їх в людних місцях  без необхідності.

Керівникам установ, організацій, роботодавцям рекомендовано, при можливості, переглянути робочий графік працівників. Обмежити прийом громадян та вести роботу в телефонному режимі.

Мешканцям громади, які повернулися з-за кордону рекомендовано дотримуватися тимчасових обмежень, шляхом самоізоляції протягом 14 днів. Також велике прохання проявити свідомість  та обов’язково звернутися за консультацією до сімейного лікаря Новогалещинської АЗПСМ.

за телефоном: 067 4821352

Прохання до всіх мешканців нашої громади з розумінням віднестися до запроваджених заходів! ПАМ’ЯТАЙТЕ: багато чого залежить саме від нас. Дотримання правил особистої гігієни, вчасна самоізоляція, вчасне звернення до лікарів, вчасна турбота про своїх рідних і близьких – це все сьогодні шляхи боротьби з коронавірусом.