Вітаємо з Днем народження!

Дата: 15.03.2020 07:38

Сьогодні 15 березня святкує свій День народження наш колега, начальник відділу інвестицій виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради Іванко Павло Володимирович!

Вітаємо Вас з Днем Народження! Нехай цей день буде переходом на новий щабель у житті. Бажаємо Вам з кожним роком ставати успішнішим, міцнішим і, звичайно, здоровішим. Нехай всі мрії збуваються скоріше і, разом з тим, з’являються нові, щоб поруч завжди були вірні друзі, які допоможуть і підтримають у будь-яку хвилину. Нехай будуть щасливі всі Ваші рідні і близькі. Радуйте нас кожен день своєю променистою посмішкою і прекрасним настроєм. Ми, в свою чергу, обіцяємо Вам неодмінно в цьому допомагати!