Дорогі жінки, матері, дружини, сестри і доньки Новогалещинської гомади!

Дата: 06.03.2020 08:52

8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного.

Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

Виконуючи своє земне призначення, жінка народжує і виховує дітей, продовжує кращі традиції роду, оберігає домашнє вогнище від негод і бід.

Жінки нашої громади, як і всієї України, соціально активні, у щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині.

Знаємо, що майбутнє нашого краю цілком у ваших руках. Вдячні за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях.

Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро, знання та любов.

Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.

Хоч у нашому календарі і не бракує різноманітних свят, проте 8 Березня позначене особливим емоційно-піднесеним настроєм, щирими почуттями любові і вдячності її величності ЖІНКИ.

За це дякуємо нашим любим, мудрим і терплячим матерям, на яких тримається рід людський, які забезпечують тепло і затишок у домі, беруть на себе турботи з виховання дітей, онуків, правнуків.

Нехай у вашій долі, у ваших помислах та справах завжди буде Божа благодать, нехай діти, онуки, правнуки дають втіху своїми успіхами у навчанні та роботі.

Будьте здорові і щасливі, хай нова весна дарує вам красу, натхнення, радість!

Щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.

Нехай надійною опорою для вас буде родина.

Світлого дня 8 Березня всім Вам, дорогі землячки, величезного щастя, кохання і добра.

З повагою, селищний голова та виконавчий комітет.