Відбувся традиційний шаховий турнір

Дата: 27.01.2020 15:56

26 січня в приміщенні Новогалещинського ліцею  відбувся шаховий турнір, присвячений пам'яті нашого земляка Івана Федоровича Риженка. Змагання 2020 проводилися третій рік поспіль, за підтримки селищного голови Світлани Самсонової. Очолив та координував змагання Андрій Риженко.

В турнірі  взяли участь 14 шахістів. Змагались учасники в двох номінаціях:  дорослі (8 учасників) та учнівська молодь (6 учасників).  Змагання проводилися по круговій системі. У цікавій боротьбі старшого та молодого покоління місця розподілено наступним чином:

категорія дорослі:

I місце – Хорєв Геннадій (5,5 очок) смт Козельщина – переможець турніру 2018 та 2020.

II місце – Клімошенко Віталій (5 очок) смт Нова Галещина.

III місце – Саричев Федір (4 очка)  смт Козельщина .

молодь:

I місце – Безуглий Антон (7 очок, перемогу здобув  у додатковій грі фінальної зустрічі)  с.Бондарі – переможець турніру 2019 та 2020.

II місце – Єльченко Марина (7 очок) с.Солониця.

III місце – Койда Данило (6 очок)  с.Солониця.

Можна сміливо сказати, що інтелектуальний спорт набуває популярності і це не може не тішити. І якщо любов та інтерес до цього виду спорту закладено в сім’ї, то це просто чудово. Бо сім’я – це найцінніше, що може бути в людини. Тут панують сімейний затишок, атмосфера любові й підтримки, а також є сімейні традиції – це те, що формує атмосферу в сім’ї .  Це – розуміння батьків, що дитину потрібно розвивати, створювати умови, щоб  вона була зайнята. Тоді приходить усвідомлення того, що бути розумним, вміти мислити – престижно. Таку традицію – сімейної гри в шахи започаткувала багатодітна сім’я Безуглих із села Бондарі. В їхній сім’ї  в шахи грають п’ятеро дітей із шести і мама Тетяна та тато Едуард. Діти неодноразово займали призові місця на змаганнях і захищали честь рідної школи.

Тож ми щиро вітаємо мешканця нашої громади Антона Безуглого та його велику дружну родину, яка підтримувала і вболівала за свого Антона,  із другою поспіль перемогою у шаховому турнірі. Бажаємо подальших здобутків, перемог та удосконалення майстерності.