КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО

Дата: 26.12.2019 09:22

24 грудня 2019 року в Новогалещинській об’єднаній територіальній громаді, в приміщенні Новогалещинської селищної ради, відбулося  свято — урочисте відкриття кабінету, в якому в майбутньому буде функціонувати Центр надання адміністративних послуг. Капітальний ремонт приміщення та вмеблювання, профінансовано ТОВ «Біланівський ГЗК», згідно Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери територіальної громади Новогалещинської селищної ради. Наразі створені всі необхідні умови для комфортного перебування відвідувачів та якісного надання послуг.

Вітальні промови на урочистій церемонії відкриття  виголосили: генеральний директор Біланівського ГЗК Юрій Химич та Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова.