Оновлення автопарку

Дата: 26.12.2019 08:53

В останні робочі дні 2019 року відбулося суттєве оновлення  автопарку та спецтехніки для КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради». Протягом грудня було придбано аж чотири одиниці новесенької та дуже потрібної техніки. Тепер наша громада має: новий подрібнювач гілок, машину для збору, транспортування та складування побутових, с/г і промислових відходів виробництва, розкидач соляно-піщаної суміші, снігоприбирач. І про найголовніше придбання — сміттєвоз. За кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету, в сумі 650 тис 400 грн, співфінансування ТОВ «Біланівський ГЗК, згідно Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери територіальної громади Новогалещинської селищної ради», в сумі 1 млн 200 тис грн та кошти місцевого бюджет,у в сумі 160 тис 300 грн, для покращення послуг із збору твердих побутових відходів на території Новогалещинської ОТГ придбано сміттєвоз із боковим завантаженням об’ємом 12м3 на базі автомобіля МАЗ. Наявність вказаної спеціалізованої техніки дозволить у наступному році розширити мережу та покращити якість організованого збору ТПВ на території селищної ради.