ВIД СЕЛА ДО СЕЛА З ДОБРИМИ СПРАВАМИ

Дата: 21.11.2019 10:29

Сьогодні в селах існує безліч проблем, які стосуються насамперед благоустрою та інфраструктури. Найактуальніша з них — відсутність якісних доріг. Для багатьох жителів села питання доріг є першочерговим, так як їм часто доводиться йти до лікарні, магазину, до школи. І як сумно це не звучить, потрібна дорога, по якій односельців проводжають в «останню путь».

Саме з таким наболілим питанням про ремонт дороги, яку щороку самовільно заорює один із мешканців, не задумуючись про незручності для односельчан,   звернулися жителі села Ревівка до свого депутата Олексія Матвійця.

Олексій Миколайович ніколи  не був байдужим до проблем села. Ним було прийняте позитивне рішення щодо ремонту дороги. Було задіяно спецтехніку та проведено відповідні роботи : грейдерування та висипку ділянки дороги щебенем.

Приємно, що є небайдужі люди до загальних турбот у селі. А всі, хто проживають у Ревівці, відчули, що вони не покинуті сам на сам зі своїми проблемами. Тож і дякують люди Олексію Миколайовичу за турботу.