День народження громади
Дата: 18.11.2019 13:59
Кількість переглядів: 1428
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/5694bb48068c602c4fce724c391aef87.jpg)
16 листопада у Новогалещинському будинку культури вперше пройшло святкування Дня народження громади.
У програмі для гостей свята був представлений інформаційний фотозвіт про здобутки та досягнення, а також план роботи щодо розвитку громади на 2020 рік.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/569aed22cddd9da58065c496d87df1eb.jpg)
Під час святкового концерту зі щирими побажаннями розвитку та процвітання до присутніх звернулися: селищний голова Світлана Самсонова, староста Вячеслав Бондар, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич та голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко. А музичні вітання для присутніх дарували солісти та аматори сцени СБК.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/9d79ca6cb44102d6051d683d80ca4de8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/ed39a0382c79c6c90386b913e747742e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/921c0d30c56109d77211bd3fb482dac3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/f53f266fc9b8ca56f3248d4d73b15b7c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/18b019a15da094cb66c6660380231d7e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21053101/e97cae0cc8657497c29ba4b397759065.jpg)
« повернутися