ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК

з Заходу до Сходу.

Пам’ятайте, всі ми діти

козацького роду!

14 жовтня в Україні відзначають потрійне свято: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва.

Вшановуючи традиції, 12 жовтня в нашому ліцеї відбувся захід до Дня захисника України.

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою й  традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно й надзвичайно смачно проходив благодійний Покровський ярмарок у Новогалещинському ліцеї. Цікаво й радісно було спостерігати за учнями, які  продемонстрували свої таланти у піснях і танцях. Можна сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках.

Ще від самого ранку  діти  і батьки несли з собою різноманітні смаколики. Відбувався ярмарок на подвір’ї навчального закладу, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти всі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.

Загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї цікавої та потрібної справи.

Покровський осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати  будуть передані на лікування хворої дитини. Взагалі, благодійні заходи в ліцеї відбуваються постійно.

Чудова жовтнева погода, позитивні емоції та гарний настрій сприяли вдалому проведенню запланованих заходів. Цей день ще більше об’єднав нас усіх!