Рішення двадцять четвертої позачергової сесії сьомого скликання від 12.09.2019

Дата: 16.09.2019 15:53

ПРОТОКОЛ двадцять четвертої сесії сьомого скликання

Рішення №1 про обрання лічильної комісії

Рішення №2 Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання "Про бюджет Новогалещинської отг на 2019" додатки

Рішення №3 Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період

Рішення №4 Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади

Рішення №5 Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП "ЖКП Новогалещинської с/р"

Рішення №6 Про прийняття на баланс виконавчого комітету Новогалещинської с/р дороги по вул.Заводській, смт Нова Галещина

Рішення №7 про надання дозволу на розробку тех.документації із землеустрою щодо визначення меж земельної ділянки в натурі гр.Доник.В.Ф.

Рішення №8 Про затвердження тех.документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.Перець Л.В.

Рішення №9 про надання дозволу на розробку тех.документації із землеустрою щодо визначення меж земельної ділянки в натурі гр.гр.Фесянова С.К., Фесянової Н.І., Четвірякової С.С., Четверякової С.А.

Рішення №10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Логвиновської Н.В.

Рішення №11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Реві Н.П.

Рішення №12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Матюхи С.В.

Рішення №13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Пойди В.С.

Рішення №14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Липки С.П.

Рішення №15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Матвієць В.Ю.

Рішення №16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Ромазан О.Г.

Рішення №17 Про затвердження тех.документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Геращенко А.М.

Рішення №18 Про надання дозволу на розробку тех.документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для заміни сертифіката на земельну частку (паї)

Рішення №19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Радька О.В.

Рішення №20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Бандар М.В.

Рішення №21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Бондаря О.В.

Рішення №22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Самсоновій Ю.Ю.

Рішення №23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Максимчуку В.О.

Рішення №24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Матвійцю Ю.О.