Встановлено вуличні тренажери

Дата: 16.08.2019 14:46

У Новогалещинській об’єднанній територіальній громаді відкрито спортивний майданчик, обладнаний комплексом сучасних вуличних тренажерів, які встановлено завдяки клопотанням в.о. старости В’ячеслава Бондаря, за сприяння  депутата Полтавської обласної ради Ханка Анатолія Миколайовича.

Приємно, що в громаді з’явилася улюблена зона спортивного відпочинку і сімейного дозвілля. Сподіваємося, що тепер мешканці будуть віддавати перевагу заняттям спорту та зміцнюватимуть своє здоров’я. Тренажерами зможуть вільно користуватися всі бажаючі: від малого до великого. Створені умови дадуть можливість виховувати здорову молодь.

Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Тож закликаємо мешканців громади долучатися до здорового способу життя та не нівечити інвентар.

Здорова нація - здорова країна!