Подвійна перемога!

Дата: 01.07.2019 14:33

Вітаємо наших талановитих вокалістів з перемогою в регіональному пісенному конкурсі «СПІВАЙМО РАЗОМ!», за підтримки Лариси Босенко. Серед конкурсантів, які брали участь, були солісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі, фольклорні гурти, кожен з яких продемонстрував свою майстерність та неабиякі вміння. На конкурсі прозвучали і голоси наших новогалещинських талантів, які не залишили байдужим журі конкурсу та здобули три  перші призові місця у відбірковому турі, який відбувся 26 червня в Новогалещинському СБК та 28 червня в Козельщинському районному будинку культури.

У фінальному концерті, який відбудеться 18 липня у м. Карлівка приймуть участь:

Гурт «Sunny kids» у складі: Лабунець Катерини, Рило Кіри та Сулейкіної Діани (вікова категорія: 10-17 років);

Вокальний ансамбль «Мелодіка» у складі: Бражник Дар’ї, Лабунець Дарини,  Лисовської Олександри та Матвіїв Христини (вікова категорія: 10-17 років);Фото без опису

Солістка Альона Телятник (вікова категорія: 17-35 років).

Також від імені громади вітаємо  наших прекрасних, обдарованих, талановитих  випускниць музичної школи  із перемогою у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Music universe», який проходив 24-26 червня у місті Одеса. Наші дівчата і там вибороли почесні призові місця:

1 місце: фортепіанний ансамбль у складі Дарини Лабунець та Олександри Лисовської (викладач Шумська Аліна Григорівна);

2 місце: вокальний ансамбль «Мелодіка» у складі Дар’ї Бражник, Дарини Лабунець, Олександри Лисовської та Христини Матвіїв (викладач Крамаренко Тетяна Федорівна, концертмейстер Безугла Оксана Борисівна).

Дорогі наші переможці! Ми віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і  перемога у вокальному конкурсі! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій. Бажаємо вам у подальшому здолати ще більші висоти, безмежного натхнення та легкості у праці!