28 червня вся країна святкує День Конституції України

Дата: 27.06.2019 11:13

Конституція України – основний закон держави України, ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України, її прийняття закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на міжнародній арені.

До відзначення Дня Конституції України Козельщинська районна філія Полтавського ОЦЗ з метою правопросвітництва організувала цікаву зустріч на яку було запрошено бажаючих безробітних та начальника Козельщинського бюро правової допомоги Аліну Литовченко.

В ході проведення заходу від провідного фахівця з питань зайнятості Марини Касай присутні дізналися як саме ухвалювали та приймали основний закон нашої держави, про національну символіку України та  послугах служби зайнятості для реалізації права на працю. Аліна Литовченко більш детально розповіла про захист конституційних прав і свобод громадян.

Дана зустріч виявилась цікавою та змістовної, адже кожен із присутніх більше дізнався про Конституцію України – основний закон держави та можливість захисту власних прав та свобод.