Прощавай, наш садочок казковий

Дата: 06.06.2019 14:19

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у  закладах дошкільної освіти Новогалещинської громади.

24  травня  та 4 червня дитсадки «Казка» та «Росинка» приймали багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі та почесні гості – всі бажаючі  прийшли привітати випускників – майбутніх школяриків, яких в цьому році – 28.

Маленьких  випускників  привітали:  селищний голова Світлана Анатоліївна Самсонова, заступник генерального директора Біланівського ГЗК по земельним питанням Леонід Олександрович Тютюнник та в.о.старости В’ячеслав Миколайович Бондар,  які  вручили  дітям подарунки,   побажали  успіхів  малечі,  гарно  відпочити  влітку  і  восени  з  новими  силами  приступити  до  навчання  уже  в 1 класі.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, а батькам бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!