В пріоритеті - допомога дітям!

Дата: 06.06.2019 14:08

З нагоди Дня селища та міжнародного Дня захисту дітей селищний голова Світлана Анатоліївна Самсонова вручила сертифікати на предмети побуту (два двоярусні ліжка та шість столів-парт зі стільцями) шістьом багатодітним матерям та двом сім’ям учасників АТО. Сьогодні володарі Сертифікатів отримали свої подарунки.

Благодійність – почесна місія. Наша громада, на чолі з селищним головою Світланою Самсоновою, обрали для себе шлях незмінної підтримки соціально-незахищених верств населення, вкладаючи ресурси, якими ми володіємо, час, увагу, турботу й тепло. Ми віримо, що справа, над якою працюємо, зробить наших дітей щасливішими.

У Святому Письмі сказано: «Відступи від зла й чини добро, і житимеш повіки!»  Робити добро, з дня у день допомагаючи людям, – та основа, на якій повинна ґрунтуватися діяльність кожного керівника. Адже у такий непростий для країни час тільки чуйність, підтримка, доброзичливість та увага до ближнього можуть стати рятівною силою, що допоможе нам вистояти перед труднощами.