Привітання з Днем селища!

Дата: 31.05.2019 18:17

Дорогі земляки!

День селища – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить нашу Галещину, тих людей, чиєю працею вона створювалася. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру вам та вашим близьким. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній  вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа,  міцне здоров’я, чисте неба і просто людське тепло. Щоб наша Галещина зростала і квітла  завжди, щоб дзвеніла тут пісня крилата, були новосілля та гуляли весілля. Щоб кожному з вас усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали  у дружньому колі і  працею славили ваші родини.

З повагою селищний голова  Світлана Самсонова.