Діти – наше майбутнє, наша радість і натхнення в усіх починаннях

Дата: 30.05.2019 08:34

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій та сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Але сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, воно має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей та їх розвитку. Цей день служить нагадуванням дорослим  про дотримання дитячих прав: на життя, свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок та дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці.

Напередодні свята, 29 травня 2018 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей провідний фахівець з питань зайнятості Марина Касай разом із начальником відділу “Козельщинське бюро правової допомоги” Аліною Литовченко долучилися до святкування та відвідали Козельщинський дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок”. Марина Касай та Аліна Литовченко привітали вихованців садочку повітряними кульками і смайликами, провели для них цікаві профорієнтаційні ігри та правову вікторину. Адже ще з молодшого дошкільного віку діти починають мріяти, знайомитись з реальним навколишнім світом і формуватися як особистість. І дуже важливо саме в цей момент дати їм перші базові знання про їх права та світ професій.

Підготувала провідний фахівець з питань зайнятості Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ Марина Касай.