«Від самопізнання до самореалізації»

Дата: 28.05.2019 15:26

«Від самопізнання до самореалізації» - постійно діючий клуб за інтересами для безробітних

Одним із головних напрямків профорієнтаційної роботи фахівців Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ є організація та проведення засідань клубів за інтересами. Так, 27 травня провідним фахівцем з питань зайнятості Мариною Касай було проведено чергове засідання клубу «Від самопізнання до самореалізації» на якому зібралися директор Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Сушко, начальник Козельщинського бюро правової допомоги Аліна Литовченко та всі охочі безробітні філії.

1 червня весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, то ж і ми вирішили присвятити наше засідання клубу темі дітей, їх прав та свобод. Традиційно захід розпочала Марина Касай, яка розповіла всім присутнім про історію походження, символи і традиції свята та як воно відзначається в Україні. Аліна Литовченко розкрила тему правового захисту дітей від насильства в сім’ї та його наслідки для кривдників, а Наталія Сушко проінформувала про патронатних вихователів, як альтернативу працевлаштуванню.

«Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими та здоровими»,- наприкінці заходу зазначила фахівець служби зайнятості.