Підготовка до Дня селища триває

Дата: 27.05.2019 11:07

Незабаром у нас свято – День селища! Окрім гарного настрою та розваг, в селищі має бути порядок. Так як дбайливий господар готує свій дім до приходу гостей, так і виконавчий комітет селищної ради дбає  про чистоту та порядок у рідному селищі.

У ході підготовки до святкування Дня селища, силами працівників благоустрою прибираються території вулиць, основну увагу приділяють косінню трав.

Крім того, дбаючи про чистоту та комфорт, протягом останнього тижня працівниками з благоустрою встановлені урни для сміття. Зроблено гарну справу для покращення благоустрою в громаді, а підтримування чистоти залежить від кожного з нас. Давайте разом дотримуватися культури викидання сміття та навчати своїм прикладом наших дітей!

Шлях сміття до урни лежить через нашу свідомість! Шановні громадяни, будьте сильними! Донесіть сміття до урни!