ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2019 16:56

Останні квітневі дні нагадують нам про страшну дату в нашій історії – 26 квітня 1986 року. Три десятиліття відділяють нас від того часу, коли Чорнобильська катастрофа, розіп'явши Україну, розділивши життя людей на «до» і «після», стала вічним болем і пересторогою для прийдешніх поколінь. Відтоді ми кожного року повертаємося пам'яттю і серцем до тих незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути: кому зобов'язані чистим небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків, віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто не шкодував себе, заради життя і майбутнього свого народу і всього людства.

Цій темі були  присвячені  заходи, які пройшли в Новогалещинській громаді.

Концерт-реквієм  пройшов в стінах Новогалещинського селищного будинку культури.  Слова подяки і великої шани до тих, хто пережив важкий час у боротьбі з атомом, а їх у нашій громаді 16  ГЕРОЇВ, лунали від селищного голови Світлани Анатоліївни Самсонової. Ведучі розповіли про ті трагічні події, продемонстрували слайд-презентацію, документальний фільм  «Чорнобиль – чорний біль України», прозвучали тематичні пісні: «На Чорнобиль журавлі летіли»та «Чорнобиль» .

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Захід також  провели в Бондарівському сільському будинку культури. Всіх присутніх організатори знайомили з героїчними вчинками ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Заходи проведено з метою вшанувати ліквідаторів, розширити знання молоді про Чорнобильську трагедію, ліквідаторів, які рятували атомну станцію, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України.