Відновлено пам’ятники загиблим односельцям.

Дата: 25.04.2019 16:06

Ще на початку 70-х років минулого століття  зведено пам’ятники загиблим у Другій світовій війні односельцям, тим, хто не повернувся з фронту. Якщо спиратися на історичні факти, то в нашій громаді не дочекалися з війни більш ніж 500 синів, батьків, братів, доньок, сестер, матерів.

Зрозуміло, що час забирає чимало. Свідків тієї страшної війни з кожним днем залишається все менше. А більшість монументів Слави, які колись зводились на знак шани та поваги до Захисників,  у багатьох населених пунктах давно перебувають у жахливому стані та потребують відновлення. До Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, на території Новогалещинської селищної ради, згідно Договору про соціальне партнерство з Біланівським ГЗК, відновлено два пам’ятники загиблим воїнам в роки Другої світової війни в селі Заруддя та в селі Ревівка.

Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.