В рамках розвитку сфери благоустрою

Дата: 23.04.2019 17:08

Згідно запланованих робіт щодо розвитку сфери благоустрою, на території Новогалещинської селищної ради продовжуються роботи по очищенню каналізаційної мережі, із залученням спеціальної техніки. Цього разу  роботами охоплено всю каналізаційну мережу мікрорайону «геології» та «машзаводу», загальна  вартість витрат за проведені роботи становить 300 тисяч гривень. Бо будь-яка каналізаційна система в житловому будинку і квартирі вимагає постійного спостереження та здійснення профілактичних заходів з метою запобігання та усунення засмічень. Навіть при абсолютно правильному догляді та експлуатації, каналізаційні труби потребують регулярних і періодичних робіт з очищення. Особливо це відноситься до застарілих чавунних труб. Менш схильними до засмічення є полімерні труби.

Засмічення каналізації - побутова неприємність, з якою непросто впоратися. Особливо актуальною ця проблема є в багатоповерхівках. Система каналізації так побудована, що від засмічення на одній невеликій ділянці, можуть постраждати мешканці багатьох квартир. Тому, щоб не створювати проблем ні собі, ні сусідам потрібно правильно користуватися каналізацією і робити профілактичне прочищення каналізаційних труб.  Регулярне прочищення каналізації позбавить нас клопоту в майбутньому. Дбайливе ставлення і регулярне обслуговування - це запорука будь-якої системи на довгий і безперебійний термін.