Допомога багатодітній родині

Дата: 09.04.2019 16:48

Фото без опису  В Новогалещинській громаді проживає понад 20 багатодітних сімей. В них виховуються близько 80  дітей - від малого до великого.

Шестеро дітей - хтось скаже, розкіш сьогоднішнього часу. Адже тільки на щоденний стіл щомісячно витрачається щонайменше три тисячі гривень. А ще треба дітей одягати і забезпечити їм відповідні умови для проживання. І такі родини в нашій громаді справді є. І їх потрібно підтримувати як державі, так і суспільству. А засуджувати завжди знайдеться кому.

Якщо родина взяла на себе місію народити і виховати багато дітей, від суспільства вона заслуговує, як мінімум, поваги. Від держави – достойних умов для життя. Не на папері, а в реальності!

Останнім часом в Україні велика увага приділяється підтримці та захисту сімей з дітьми, а особливо багатодітним сім’ям. Наша громада також  не стоїть осторонь проблем багатодітних сімей. З метою посилення соціального захисту, підтримки та створення більш сприятливих умов для проживання дітей, виконавчим комітетом Новогалещинської селищної ради надано допомогу багатодітній сім’ї Бурейко у вигляді двоярусного ліжка.

Сподіваємося, що дітям буде комфортно і затишно. І нехай на новенькому ліжку їм сняться кольорові і гарні сни.