20 лютого - День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2019 15:55

В нашій пам’яті  назавжди залишилися  ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня…
   За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Їх об'єднувала українська земля та бажання жити у вільній країні.
   Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...
   Так на Майдані з’явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали за що ті загинули,  пам’ятати, щоб їх не зрадити.
   У День вшанування світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні згадаймо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні, як ніколи раніше, ми маємо об’єднатися навколо наших спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.
   Герої не вмирають! Слава Україні!