У Новій Галещині відбувся шаховий турнір пам'яті Івана Федоровича Риженка.

Дата: 29.01.2019 11:07

26 січня 2019 року на базі Новогалещинського ліцею відбувся ШАХОВИЙ ТУРНІР, присвячений пам’яті нашого земляка Івана Федоровича Риженка, якому у 2018 році мало б виповнитися 90 років. Іван Федорович колись давно навчив грати в шахи свого онука Андрія Риженка. І цей досвід та любов  до гри в шахи залишилися в серці хлопця назавжди. Тепер Андрій уже дорослий чоловік: підприємець, фермер, громадський діяч і завзятий шахіст, який передає свій досвід і пристрасть до гри молодшому поколінню.

Змагання 2019 проводилися другий рік поспіль, за підтримки селищного голови Світлани Самсонової. Очолив та координував змагання Андрій Риженко. Тож будемо вважати, що в Галещині започатковано нову традицію – проведення  щорічних шахових турнірів. Цього року до нас завітало 18 шахістів, дуже приємно, що це були не тільки галещани.

Змагались учасники в двох вікових категоріях: дорослі та школярі. В категорії школярі призові місця вибороли гравці: I місце – Безуглий Антон с. Бондарі, II місце – Заплоцінський Антон смт. Козельщина, III місце  - Свинаренко Антон смт. Нова Галещина. В категорії дорослі місця розділилися наступним чином: I місце – Саричев Федір Вікторович смт. Козельщина, II місце – Гаврилець Григорій Іванович смт. Нова Галещина, III місце – Риженко Андрій Вікторович смт. Козельщина.

Тож вітаємо учасників та переможців і з нетерпінням чекаємо наступного року на ЩОРІЧНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР 2020!