Привітання з Днем місцевого самоврядування.

Дата: 06.12.2018 16:35

Привітання з Днем місцевого самоврядування.

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Це свято стосується не тільки представників  органів  влади, а й кожного громадянина, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого села, забезпеченні його життєдіяльності.
Незважаючи на надзвичайно складні умови місцеве самоврядування не лише вижило, а й певною мірою сформувалося.
    Щиро віримо, що подальший розвиток і утвердження місцевого самоврядування сприятиме розбудові України, як демократичної і правової держави.
Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного села, самовіддану щоденну працю, активність у громадському житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.
    Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній  родині, кожному жителю селищної ради міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного села і України додають сили і наснаги.

З повагою Новогалещинський селищний голова та виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради.