День пам’яті жертв Голодомору.

Дата: 26.11.2018 11:20

«Запали свічку пам’яті!». Такі звернення до українців почали лунати з телевізійних екранів та радіомереж ще за тиждень до 24 листопада... 85-річчя трагедії Голодомору 1932-1933 років... Сумний день... Скорботний. Для історії нації - знаковий. Це день вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні.

У п’ятницю мешканці Новогалещинської громади  віддали шану безвинно загубленим українцям біля Пам’ятних знаків  жертв Голодомору в с. Заруддя, с. Бондарі та в селищі Нова Галещина. В ході заходу відбулася жалобна церемонія: настоятелем Храму Іоанна Богослова було відправлено молебінь, прозвучали виступи селищного голови Самсонової Світлани Анатоліївни та голови ради ветеранів Лібенко Євгенії Яківни, щодо вшанування пам’яті жертв цієї страшної трагедії українського народу. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запалили поминальні свічки.