Мужні, завзяті, незламні!

Дата: 29.10.2018 09:42

У нашому світі є безліч проблем, ми щиро переживаємо їх, але, коли настає скрутна хвилина, раптом все змінюється. Всі проблеми, що були, стають мізерними і незначущими , а натомість їм приходить усвідомлення думки про правдивість нашого життя, що так уміло прикрашалося засобами масової інформації. Раптом спала димка ілюзій і перед нами постала реальна картина ситуації, що відбувається на нашій землі,у нас на Батьківщині. Тоді кожен і відкрив своє справжнє обличчя…

Збройний конфлікт на Донбасі почався у квітні 2014 р.. З тих пір тисячі кадрових військових і добровольців опинилися в зоні антитерористичної операції, щоб захистити Україну. Це герої. Ніхто не очікував, що їх виявиться в нашій країні так багато. Солдати, волонтери, всі хто допомагав і допомагає. Хтось це робив менше, хтось більше, але жоден не залишився осторонь. Багато хто говорить, що в наш час люди стали байдужі, але це не так. Ми бачимо на сьогоденному прикладі, що світ повен добрих і самовідданих своїй країні людей, які борються за наше майбутнє, за наше життя.

Юні, молоді, сини і батьки - мужні, завзяті, незламні та готові власними життями боронити наш мир і спокій. Такі різні долі, але об’єднані в одну єдину фронтову долюбійці АТО, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери,  на плечах яких тримається наша армія. Всі ми об’єднані любов’ю до Батьківщини, боротьбою за цілісність і незалежність України, за наше щасливе майбутнє.

Пам’ятаймо і шануймо всіх, живих і тих, хто вже не з нами, не тільки у свята, а й щодня. Солдатів і активістів майдану. Лікарів і волонтерів. Пам’ятаймо старих, пам’ятаймо молодих. Вони відстоюють наше мирне життя. Не забуваймо це. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Не забуваймо про відвагу, силу духу і стійкість наших односельців, яких у нашій громаді 30 осіб. Ми з гордістю називаємо їхні імена:

Бабець Олександр Григорович

Степаненко Сергій Володимирович

Степаненко Олександр Володимирович

Сулейкін Юрій Васильович

Найвищою нагородою тих, хто уцілів -  є життя, а для загиблих – пам'ять.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з АТО. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. Закарбуймо ім’я нашого героя Батиря Руслана у пам'ять вічності, тоді спогади про нього не вмруть, а будуть завжди з нами.