Конкурс творчих робіт школярів та юнацтва "ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ"

Дата: 09.10.2018 16:46

Полтавська державна аграрна академія

Полтавська обласна асоціація місцевого самоврядування

оголошують прийом матеріалів на перший конкурс творчих робіт школярів та юнацтва

"ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ", запроваджений з метою активізації участі молоді у розвитку місцевих громад, сприяння формуванню громадянських компетентностей та розвитку громадської активності, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних якостей.

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої освіти (заклад освіти – ЗЗСО, ліцей, гімназія, НВК), професійно-технічної (заклад освіти – ПТУ, професійний ліцей) та передвищої освіти (заклад освіти – технікум, коледж). Конкурс передбачає можливість участі як окремих авторів, так і авторських колективів.

На конкурс подаються роботи , виконані у вигляді опису проекту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойми, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництво і реставрація публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій в житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.

Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А-4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). Робота подається  в Полтавську державну аграрну академію (вул. Сковороди, 1/3), кімнати 487а, 489, 490 або Полтавську обласну асоціації органів місцевого самоврядування (м.Полтава, вул. Соборності, 45, к. 439) до 20 листопада 2018 року. До неї додаються: електронний варіант творчої роботи, довідка про навчання з навчального закладу, контактні телефони.

Конкурсні роботи також  можуть надіслані на електронну адресу: pua@pdaa.edu.ua

Конкурс проводиться поетапно:  І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 20 листопада 2018 року; ІІ етап – фінальний (м. Полтава) – 5 грудня 2018 року. До фінальної частини Конкурсу буде відібрано 10 учасників. Список учасників, запрошених до участі у ІІ етапі Конкурсу, оприлюднюється на сайті ПДАА не пізніше 30 листопада 2018 року (до початку ІІ етапу Конкурсу). На ІІ етапі Конкурсу фіналісти мають презентувати свою Конкурсну роботу (проект).

Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця), які отримають заохочувальні подарунки та дипломи. Усі учасники II етапу Конкурсу нагороджуються поїздкою до Верховної Ради України.

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у грудні на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

Телефони для довідок: (099) 956-91-99; (050) 857-11-80(0532) 56-00-56, (050)539-70-44.