День Знань 2018

Дата: 04.09.2018 09:17

3 вересня 2018 року у Новогалещинській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято Першого дзвоника. Наша шкільна родина приймає найменших школярів - першокласників!

Сьогодні у нашій школі свято першого дзвоника. На урочисту лінійку зібралася вся шкільна родина. Вперше поріг школи переступили найменші школярі - першокласники. Для них все вперше: школа, перша вчителька, перші шкільні друзі. А вони такі гарні, радісні та схвильовані!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Шкільну громаду привітали:  директор школи Киріченко В.П., Новогалещинський селищнимй голова Самсонова С.А. та представник Біланівського ГЗК Тютюнник О.Л.

Зі святом учнів, вчителів та батьків також вітали гості:в.о. старости Бондарівського старостинського округу Бондар В.М., представник Біланівського ГЗК Леонова О.Г., начальник відділу освіти, сім'ї та молоді Сивокінь А.І., депутат селищної ради Капустян Г.Т.Фото без опису

Шкільне свято не обійшлося й без привітання танцювальної студії "Натхнення".

Для усіх першокласників учні 11 класу підготували корисні подарунки.

І нарешті такий довгожданний, такий очікуваний перший дзвінок, який покличе усю шкільну громаду на перший урок!

Паралельно в цей же час відбулося свято прешого дзвоника у Зарудянській ЗОШ І ст..  Початкова школа зустріла школяриків святковою програмою, піднесеним настроєм та настановами на весь майбутній навчальний рік!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Ще раз вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!