Святкування Дня Незалежності України

Дата: 28.08.2018 11:04

24 серпня в приміщенні місцевого будинку культури відбувся  святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України.

Свято розпочалося виставкою виробів ручної роботи з дерева майстра Дмитра Хилевича та його вихованців. Діти мали змогу ознайомитися та випробувати в дії деякі з цих виробів.

Творчі колективи підготували яскраву патріотичну програму – вокальні виступи солістів, хору «Калинонька», хореографічні постановки створили святкову атмосферу в глядацькій залі, якій також посприяли учасники свята, що прийшли у вишиванках. Кращі вишиванки були визначені глядацькими оплесками та відзначені солодкими подарунками.

З Днем Незалежності України галещан привітала селищний голова Світлана Анатоліївна Самсонова. З нагоди свята для всіх присутніх було випечено святковий коровай з нового врожаю пшениці. Цим було прославлено тих, хто любить свою землю і вирощує хліб.

Фото без опису,