За мирне майбутнє України

Дата: 22.01.2020 13:31

22 січня наша держава відзначає День Соборності України.

Споконвічна мрія українського народу відродити власну соборну, неподільну і незалежну державу має глибоке історичне коріння. У цей день виповнюється сто один рік проголошення IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності. 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулася вагома подія – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу.

На жаль, брак національної єдності, містечковість інтересів керманичів призвели на початку ХХ ст. до втрати державності. Країна пройшла нелегкий шлях до її відродження. Мільйони життів українців забрали голодомори, репресії, Друга світова війна.

Понад 25 років ми проживаємо у визнаній світом самостійній і незалежній державі, але уроки історії мають нагадувати нам, що національна єдність є не тільки базовою цінністю, а й обов’язковою передумовою спротиву зовнішній агресії.

Нині українські патріоти відстоюють не лише незалежність, а й соборність України.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героя- Руслана Батиря.

Вічна пам’ять воїну, який віддав своє життя у боротьбі за мирне майбутнє України!

Молоде покоління має зростати на прикладах прадідів, дідів, батьків, своїх ровесників. Саме вони мають прийняти відповідальність за свою батьківщину і вже сьогодні замислитись, яку Україну вони передадуть своїм нащадкам.